Anasayfa

Genç Şair Bestekar Güneş Yakartepe Konseri 15 Temmuz Vatan ÜlkeYurt Bayrak Şiirleri Besteleri Yeni Nota Kitabı Çıktı

15 Temmuz, Vatan, Ülke,Yurt, Bayrak Şiirleri Besteleri Yeni Nota Kitabı Çıktı.

Yorum Yapılmamış Medya

15 Temmuz’u, şehitlerimizi, gazilerimizi ve O günleri unutmamak,Tekrar yaşamamak adına Devletimizin mücadelesini sonuna kadar destekliyoruz.

15 Temmuz darbe girişiminde ben de Ailemle birlikte vatanını seven her Türk vatandaşı gibi önce Güngören meydanı, sonra da havaalanında tehlikeyi  yaşadım. Sonrasında da Demokrasi Nöbetlerinde farklı meydanlarda yer aldım.

Bu olaydan tabii ki çok etkilendim. Tarih kitaplarından okumak farklı, ancak an be an bir darbeyi, ülkeme yönelik bir tehlikeyi görmek sarsıcıydı.

Bugün bir yandan PKK, bir yandan DAEŞ, bir yandan hala bitmemiş bir FETÖ hareketi, ülkemin enerjisini tüketiyor.

Dilerim ülkem bir daha böyle acı durumla karşı karşıya kalmaz. O gece kendini sokaklara atıp, demokrasiyi savunurken şehit olan kahramanlarımıza ve yaralı gazilerimize minnet borçluyuz.

Ben Ne Yapabilirim? Piyanist, Genç  Şair ve Besteci Olarak Ben Kültürel Alanda Katkı Sağlayabilirim?

 Bu Olayların Etkisiyle; 15 Temmuz, Şehitlerimiz, Vatan, Bayrak, Millet, Devlet, Birlik Üzerine Şiirler Yazdım ve Besteler Yaptım. Bunları da Kitap Olarak Bastım. 

Ekte Özgeçmişim yer almaktadır. 1997 doğumluyum, on yıldır akademik olarak konservatuvarda müzik eğitimim devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sanatçısı olarak konserler gerçekleştiriyorum. Beste ve piyano çalışmalarım devam ediyor. Benim çizgim Makamsal Türk, Osmanlı ve Tasaavuf müziğini KOMALI PİYANODA çalmak ve uyarlamak. Komalı Piyano ile Bunları İcra eden ve Söyleyen Dünyadaki Tek Piyanistim.

Saygı ve hürmetlerimle…

Güneş Yakartepe , Piyanist, İTÜ, Türk ,Müziği ,Devlet, Konservatuvarı, 

Nota Şiir Kitabı ÖN KAPAK 15 Temmuz Bayrak Vatan ÜlkeYurt Millet Şiirleri Besteleri Notaları Kitap.Yeni Şair Bestekar Güneş Yakartepe
Nota Şiir Kitabı ÖN KAPAK 15 Temmuz Bayrak Vatan ÜlkeYurt Millet Şiirleri Besteleri Notaları Kitap.Yeni Şair Bestekar Güneş Yakartepe

15 TEMMUZ WEB SİTEM www.15temmuz.pro  (15 Temmuz Şiirlerim ve Bestelerimi Yayınladığım Web Sitesi)

15 Temmuz Bestelerim icra ettiğim KONSER ve VİDEOLAR Youtube Playlist (Yaklaşık 20 Adet  15 temmuz,Şehitlerimiz, Bayrak, Vatan, Millet, Devlet Temalı )

https://www.facebook.com/piyano.yakartepe , www.facebook.com/yakartepe ,    https://www.facebook.com/zerrin.yakartepe

Kişisel Web Sitelerim: www.GunesYakartepe.com   www.Yakartepe.net  www.Besteci.Kim ,

Osmanlı Web Sitelerim:  www.Abdulhamit.site     www.SultanAbdulaziz.com       www.Osmanli.site  ,

Müzik ve Piyano Web Sitelerim: www.Piyano.site     www.Piyano.tv  www.15temmuz.pro        www.Piyanocu.net     www.Muzikvideo.net   www.Yakartepe.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,