Anasayfa

Sanatçılar

Murat Kavak

İrfan Ersan Belediye
İrfan Ersan Belediye genç piyanist Güneş Yakartepe belediye başkan yrd MURAT KAVAK

Destekleriyle Bana Güç Veren Başkanım
Murat Kavak’ın Doğum Günü

Beni Her Zaman Destekleyen, Hayatımı ve Müzik Çizgimi Yönlendiren
Müstesna İnsan; Murat Kavak

Seni Çok Seviyoruz Altın Adam

Güngören’li Genç Piyanist Murat Ağabeyini Hiç Unutmayacak

MURAT KAVAK KİMDİR ( ÖZGEÇMİŞ – BİYOGRAFİ )

1970 yılında Adıyaman’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1991 yılında YıldızTeknik Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun oldu. Yüksek lisansını İstanbul TeknikÜniversitesi’nde tamamladı. Çeşitli özel sektör kuruluşlarında mühendis olarak çalıştı. 1994-1999 yıllarıarasında YTÜ’de akademisyen olarak görev aldı. Çok sayıda kamu ve özel kuruluşlara bilgisayar desteklitasarım ve mühendislik seminerleri veren Kavak, aynı konuda danışmanlık da yaptı. 1999 yılındaüniversitedeki görevinden ayrılıp İstanbul Ulaşım A.Ş.’de çalışmaya başladı. Türkiye’nin ilk yerli tramvayı RTE projesinde yönetici olarak görev aldı. Aynı kurumda AR-GE Müdürü ve son olarak teknik işlerdensorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunan Kavak, ulusal ve uluslararası birçok projedeyönetici olarak da görev yaptı. AK Parti’nin kuruluşu ile siyasete giren Kavak, Küçükçekmece kurucu ilçebaşkan yardımcılığı görevinde bulundu. Mart 2009 Yerel seçimlerinde Güngören belediyesi meclis üyesiseçildi. Beş yıl süreyle Güngören Belediyesinde belediye başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Mart 2014yerel seçimlerinde yeniden Güngören belediyesi meclis üyesi seçildi. İyi derecede İngilizce bilen Murat Kavak, evli ve 2 çocuk babasıdır. Murat Kavak 12.03.2015 tarihinde istifa etmiştir. Yerine İhsan Koç gelmiştir.

Murat Kavak Güngören Belediyesi Başkanı Yardımcısı Kültür Sanat Merkezi Piyano Eserler Gungoren Piyanist Kurumsal Belediye Meclisi AK Parti Belediye Adıyaman yöre

Altın Adam Murat Kavak TCDD Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları

Genel Müdür Yardımcısı Oldu (GÜNGÖRENİN SESİ HABER GAZETESİ)

Güngören belediyesi başkan yardımcısı olarak uzun yıllardır Güngören halkına hizmette bulunan Murat Kavak devlet demir yolları genel müdür yardımcılığına getirildi.

Belediye başkan yardımcılığı  görevine İBB Ulaşım A.ş den gelerek uzun yıllar güngören halkına hizmet eden başarılı bir isim Murat Kavak. Güngören kent konseptinin kazanılmasında yaptığı projelerle ilçe genelindeki yeşil alanlarının artırılmasında ve sosyal donatıları ile ilginç çehrenin oluşumunda imzası olan iyi bir yönetici. Başarılı çalışmaları nedeniyle herkesin gönlünde yer tutarken sivil toplum kuruluşlarına göstermiş olduğu yakınlık ve yardımları ilede herkesimin sevdiği saydığı iyi bir bürokrat. Güngören’deki görevinde makamının kapısı herkese daima açık olan gelenleri ağırladığı ve uğurladığı iyi bir yönetici. Güngören’in altın adamlarından olan Murat Kavak yeni görevindede memleketimiz için çok başarılı işlere imza atan bir isim olacağı şimdiden belli. Kale Center önündeki trafik yoğunluğunu çok küçük bir tadilatla yol dönüş kavşağını 2 metre genişletmek süretiyle trafiği rahatlatmayı sağlayan trilyonlara varan kamulaştırma zararını telafi eden  teknik bir adam.

+ Murat Kavak Yücel Karaman Güngören Belediyesi Başkanı Yardımcı Kültür Sanat Merkezi güç veren destek sponsorlar

TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR MURAT KAVAK ( İSTANBULUN SESİ HABER SİTESİ)

Güngören Belediye’sinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Murat Kavak, TCDD Genel Müdürlüğündeki yeni görevi sebebiyle başkan yardımcılığı görevinden ayrıldı. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinden sonra ilçemizden meclis üyesi seçilen Kavak altı yıl boyunca belediye başkan yardımcısı olarak ilçemize büyük hizmetlerde bulundu. 1999 yılında üniversitedeki görevinden ayrılıp İstanbul Ulaşım A.Ş.’de çalışan ve Türkiye’nin ilk yerli tramvayı RTE projesinde görev alan Kavak, daha sonra aynı kurumda AR-GE Müdürü ve son olarak teknik işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunmuştu. Ulusal ve uluslararası birçok projede görev yapan ve AK Parti’nin kuruluşu ile siyasete giren Kavak, kurucu ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde de yer aldı. 2009 yılından beri Güngören Belediyesi Başkan yardımcılığını sürdüren Murat Kavak’a ilçemize kattığı değerler ve örnek projeleri için teşekkürlerimizi iletiyor, TCDD de ki yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Canım Abim MURAT KAVAK Doğum Günü (Güngören Belediyesi)

Genç Piyanist Güneş Yakartepe Murat Kavak (Doğum günü) Bana güç Verenler Destekleyen Abim ile
Genç Piyanist Güneş Yakartepe Murat Kavak (Doğum günü) Bana güç Verenler Destekleyen Abim ile