Anasayfa

Sanatçılar

BURCU VATANSEVER

Kimdir?

 BATAN BU KÖHNE ŞİLEB…  Solist: Burcu Vatansever, Piyano: Güneş Yakartepe,

Attila İlhan, vefatının 10. yılı dolayısıyla düzenlenen “Attila İlhan 90 Yaşında”  ( CKM – Caddebostan Kültür Merkezi – Kadıköy Belediyesi)

CKM – Caddebostan Kültür Merkezi – Kadıköy

Çanakkale Fidanları Beste ve Güfte: Güneş Yakartepe ; Solist: Burcu Vatansever ; Çanakkale Şehitliği Anıtı,

En Güzel Bestelerim; Merdiven Bestekarı: Güneş Yakartepe, Solist: Burcu Vatansever, Şiir: AHMET HAŞİM, Piyano Solo, Amatör bestem Merdiven Ağır Ağır Çıkacaksın

BATAN BU KÖHNE ŞİLEP En Güzel Bestelerim: Beste: Güneş Yakartepe, Solist Burcu Vatansever, Güfte: Attila İlhan, Amatör Sözlü Son Bestem

Trio Çanakkale Fidanları Beste ve Güfte: Güneş Yakartepe ; Solist: Burcu Vatansever ; Klasik Kemençe: Kaan Sezerler,  Dolmabahçe Sarayı Konseri Milli Saraylar.

BURCU VATANSEVER

 Kişisel Bilgiler ( Bibliyografya CV )

Müzik hayatına resmi olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü ile başlamıştır. Eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Kocaeli Halk Eğitim Merkezi, çeşitli İlk ve Ortaöğretim Okullarında müzik öğretmenliği, koro şefliği ve ses eğitmenliği yapmaktadır.

İzmit Belediyesi Tiyatro Klübü ”Hisseli Harikalar Kumpanyası” müzikalinde Müzik drektörlüğü yaparak farklı bir deneyim kazanan Burcu Vatansever çalışmalarına halen devam etmektedir.